MEZAR YAPIMI

21.04.2020
2.078
MEZAR YAPIMI

Mezar Yapımı Ankara

Toplumumuzda yaşam kadar ölüm ve cenazeler de olağan bir süreç olarak görülüyor. Dolayısıyla hayata dair değerler, mezarlarda ayrı bir anlam kazanıyor. Yakınlarını ve sevdiklerini kaybedenler, onlara manevi nitelik yüklüyor, mezarları en iyi imkanlarla inşa ettirmek istiyorlar. Biz de Umut Mezar Yapım ve Bakım olarak hizmet sunduğumuz müşterilerimizin hislerine ortak oluyoruz.

ankara mezar yapımı

30 yıla yaklaşan deneyim, yenilikçi bakış açısı ve titizlikle hizmet veriyoruz. Ankara mezar yapımı deyince akla ilk gelen firmalardan biri olarak, emeğimizin karşılığını almanın haklı gururunu duyuyoruz.

Blok, beşlik ve ikilik mermer

Umut kalitesiyle yüzde 100 müşteri memnuniyeti için teslimatımızı hızlı ve zamanında yapıyoruz. İşini titizce yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Fiyat politikamızı ise bütçenizi sarsmayacak rakamlarla belirliyoruz. İşlem için yerli ve ithal olarak temin ettiğimiz mermer, granit ve karma malzemeler kullanıyoruz. Blok, beşlik ve ikilik mermerlerle çalışıyoruz.  Mezar tiplerimiz çok çeşitli olup talebiniz doğrultusunda üzerlerinde tasarımlar da uyguluyoruz. Mezar yapımı için dilediğiniz gibi süsleme desenler yapıyoruz.

İlk günkü gibi yenileme (Mezar Bakımı Hizmeti)

Faaliyetlerimiz yukarıdakilerle sınırlı kalmıyor. Ayrıca üstün hizmet anlayışımızla mezar bakımı da gerçekleştiriyoruz. Bunun için yüzeydeki ve topraktaki atıkları kaldırıyor, mezara temiz bir görüntü veriyoruz. Sonrasında yıkama ve dezenfekte işlemine geçiyoruz. İlk günkü gibi mezarları yeniledikten sonra çiçeklendirmeyi yaparak uygulamayı tamamlıyoruz. Duygusal boyutu olan bir iş yapmanın bilincinde olup, müşterilerimizin taleplerine büyük önem veriyoruz. Hizmet öncesi ve sonrası beklentilerinizi eksiksiz karşılıyoruz.

TRAVERTEN 40 MERMER

TRAVERTEN 50 MERMER

TRAVERTEN 60 MERMER

TRAVERTEN 70 MERMER

BLOK MEZARLAR

BABALI ÖZEL MEZARLAR

ÇİFT KİŞİLİK MEZARLAR

BEYAZ MERMER ÇEŞİTLERİ

SİYAH GRANİT MEZARLAR

ÇOCUK MEZARLARI